دوو

معرفی کامل برند دوو :

در این مطلب از فرشوگاه اینترنتی اورج کالا به معرفی کامل برند Daewoo می پردازیم . تا به این طریق بیشتر از قبل با این برند پرطرفدار و محبوب در دنیای وسیع لوازم خانگی آشنا شوید .یکی از بهترین ارائه‌ کنندگان محصولات در دسته بندی لوازم ‌خانگی در سطح دنیا شرکت دوو است . امروزه این برند به‌عنوان یکی از مشهور و پرمصرف‌ ترین لوازم‌ خانگی در دنیا شناخته ‌شده است.

محصولات دوو در بیشتر کشور ها مورد استفاده قرار گرفته و در کشور عزیزمان ایران هم این برند جایگاه خود را یافته است .و همچنین یک برند شناخته ‌شده و مشهور بوده که بیشتر خانواده‌های ایرانی در حال استفاده از چند محصول از این شرکت در منزل خود هستند .طبق پرسش و پاسخ های انجام‌ شده مصرف ‌کنندگان و کاربران محصولات این برند بیشترین رضایت را از محصولات خود دارند.

تاریخچه محصولات :

شرکت لوازم‌خانگی دوو در سال 1967 به مدیریت فردی به نام کیم وو چونگ در شهر سئول تأسیس ‌شد. اسم این برند از نام مدیر مسئول به وجود آمده است . و در کل از دو بخش به معنای عالی و woo تشکیل‌شده است . تا قبل از بروز بحران های مالی در قاره آسیا در سال 1997 ، این شرکت بعد از شرکت هیوندای  دومین شرکت بزرگ در کره جنوبی شناخته ‌شده بود . این شرکت دارای بیشتر از 20 زیر مجموعه و شرکت تابعه می باشد . که در حال حاضر برخی از آن ‌ها در زمینه ‌های صنعتی متفاوت به‌ عنوان شرکت‌ های مستقل شناخته شدند . یکی از شرکت‌ های برند محبوب دوو ، شرکت دوو الکترونیک می باشد . برای شرکت ‌هایی زیر مجموعه دوو هستند در دهه 90 ، دهه حضور پیدا کردن محصولات لوازم‌ خانگی با قدرت بسیار بالا در بازار های بین ‌المللی شناخته شده است .

این شرکت امروزه در کشور کره جنوبی مجهز به سایت‌ های تولیدی پیشرفته در سطح جهان و بسیاری از کشورها از جمله مکزیک، اسپانیا ، لهستان ، مالزی ، چین و ویتنام است . این موضوع بیانگر قدرت بالای ددو در رقابت و محصولات لوازم‌خانگی آن در سراسر جهان می باشد .