ال جی

ال جی یکی از برند های کره ای است که درصنایع مختلف فعالیت میکند . از محصولات این برند می توان به تلویزیون های ال ای دی یخچال و جاروبرقی و.. سایر لوازم خانگی اشاره کرد .

با پیشرفت علم و فناوری نیاز های بشر افزایش یافت و تولید دستگاه های الکترونیک با ویژگی های گوناگون از فعالیت های مهم بشر شد.

این برند یکی از برند های معتبر در زمینه ی صنعت و فناوری میباشد که همواره به دنبال تولید محصولاتی با کیفیت بالا است و سعی بر تولید محصولاتی با ویژگی های گوناگون دارد تا بتواند نیاز های بشر را محقق سازد.

این شرکت محصولاتی را به بازار ارائه میکند که در عین بازدهی بالا و فواید گونان مصرف انرژی بهینه ای را به دنبال داشته باشد. و همچنین در سال ۱۹۵۸ تاسیس و کار خود را در زمینه های گونان از جمله تولید تلفن همراه ،تلویزیون های هوشمندو……آغاز کرد و توانست در سال های متوالی بر کیفیت تولیدات خود بیافزاید.

در این میان می توان به تلفن همراه ها با برند ال جی اشاره کرد که اخرین تلفن همراه تولیدی با برند ال جی مربوط به سال ۲۰۲۰ میباشد که مدل Q52است.

برند ال جی از برند های معروف و مشهور در جهان بوده و محصولات با کیفیتی نیز تولسد می کند . و صد البته که دلیل این شهرت تولید همین محصولات با کیفیت است .

این برند تا به حال در استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت محصولاتش استفاده کرده است . و حتی در زمان هایی در این زمینه پیشرو و الهام بخش دیگر برند ها بوده است .