راهنمای انتخاب لوازم خانگی با کیفیت

دسته بندی ها :
راهنمای انتخاب لوازم خانگی با کیفیت

 

راهنمای انتخاب لوازم خانگی

Household appliances selection guide
اگرتنهاهزینه کیفیت را پرداخت می کنید، مجبور نیستید بیش از یک بار لوازم خانگی بخرید.

خانه ها به طور معمول با انواع وسایل مختلف پر شده اند. این لوازمات شامل همه چیز از توستر تا مایکروویو، تلویزیون،ماشین ظرفشویی تا یخچال،گوشتکوب،آبمیوه گیر،چرخ گوشت و…است.

البته هر خانه ای به هر وسیله ای نیاز ندارد ،اما عواملی چون نیاز مبرم،سلیقه شخصی، کیفیت، استانداردها، گارانتی محصول و میزان انرژی مصرفی ومهمتر ازهمه قیمت تمام شده از مهمترین دلایل در خرید یا بازنگری در آن است .

خارج از گود!

به امپراطور خانه اطمینان کنیم…

بسیار از خانم های خانه دار برحسب تعاملات روزمره وهمچنین نیاز های واقعی که در خانه با آن درگیر هستند درک درستی از لوازم خانگی مورد نیاز خود دارند قبل از هر خرید حتما دستورات مقام بالایی را در نظر بیاورید

ازکدام مارک ها باید خرید کنیم؟

برندهای بیشماری برای لوازم خانگی وجود دارد انتخاب مناسب آن می تواند تمام تفاوت را تا آنجا که مربوط به کیفیت است. نشان دهد. به عنوان مثال، امروزه بسیاری از مارک هایی که دستگاه تلویزیون ها را در تمامی منازل معرفی می کند، مارک های کره ای هستند، بنابراین شما می توانید اطمینان کامل داشته باشید که این محصولات اقبال زیادی برای بقا در بازار دارد.
نقش تبلیغات
از طریق درک درست از تبلیغات ارزش های خرید مشخص می شود برای مثال تداعی محصول با عمر بالا وکارآمد در نزد محصولات اروپایی بسیارپر رنگ تر از محصولات آسیایی است ودرمقابل ضرافت وزیبایی وتنوع محصولات بازارهای شرق آسیا بیشتر از هر کشور دیگری می باشد.سبک زندگی و سلایق مختلف در انتخاب یک برندتاثیرگذار است که گاها به وسیله آگهی های چشم نواز به مخاطب القا می شود. باید اعتراف کنیم دربرابربمباران های تبلیغاتی گاها این ارزشها می تواند تغییر یابدپس در نظر داشته باشیم که آیا محصولی که به دنبال آن هستیم یک وسیله القایی است یا یک نیاز واقعی!

شاید این موضوع را هم بپسندید:راهنمای خرید جهیزیه برای نوعروسان

استانداردها و ایمنی

داشتن علایم استاندرد بیانگر این موضوع است که حداقل قبل از انتخاب شما این محصول از نظر ارگان یاسازمانی عبور کرده واین خود دلیلی برای یک انتخاب درست است.صرف نظر از شهرت نام تجاری، شما باید اطمینان حاصل کنید که لوازم مورد نیاز شما با استانداردهای ایمنی مطابقت دارند.

ضمانت یاگارانتی

این روزها قوانین در مورد ضمانت هایی که تولید کنندگان می توانند ارائه دهند بسیار سختگیرانه شده است.ام اکثر این ضمانت ها به صورت عقدی نانوشته است که هرشرکت تولیدکننده لوازم خانگی نسبت به ارائه ان اقدام می نماید. اکثر ضمانت نامه ها برای وسایل آشپزخانه بزرگ دو سال طول می کشد و پنج سال در تعویض قطعات آن اضافه شده است. به عنوان مثال یک یخچال یا فریزر ممکن است پنج سال ضمانت نامه در کمپرسور و موتور داشته باشد.

برای آرامش واطمینان در هنگام خرید لوازم خانگی، ضمانت نامه ارزش بالایی دارد. این ضمانت ها همانند هر چیز، اعتماد سازنده را به محصولات خود نشان می دهند.


انتخاب محصولاتی با بهره وری انرژی مثبت

میزان بهره وری انرژی هر محصول که در خانه و آشپزخانه به کاربرده می شود قالبا بصورت برچسبی بر روی بسته بندی یا بدنه وسیله قرار می گیرد میزان انرژی مصرفی آب وبرق و… از مهمترین معیارهای انتخاب یک لوازم خانگی است که می تواند ضمن پایین آوردن هزینه های جانبی مانند قبض برق در طول عمر دستگاه نیز تاثیرگذار باشد.

تخفیف بگیرید

اگر به صورت کلی در حال خرید لوازم خانگی ولوازم آشپزخانه هستید بهتر است خریدتان را باتخفیف دنبال کنید بیشتر فروشگاههای اینترنتی وفروشگاههای فیزیکی تخفیفاتی را برای مشتریان خود در نظر می گیرند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

ArabicEnglishPersian
X
قالب فروشگاهی